Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków

Oddział wypożyczalni samochodów dostawczych w Krakowie oferuje sprawdzone modele aut w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Flota ogólnopolskiej wypożyczalni liczy ponad 600 samochodów. Wszystkie auta dostępne na wynajem są na bieżąco serwisowane i posiadają aktualne ubezpieczenie drogowe. Prowadzimy wynajem aut dostawczych najlepszych marek samochodowych, m.in. Opla, Fiata, Peugeota.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków

Samochody dostawcze na każdą potrzebę

Prowadzimy wynajem dostawczaków z większą i mniejszą przestrzenią ładunkową. We flocie samochodowej Carnet znajdziesz również niezawodne busy oraz vany dostępne na wynajem. W zakresie modeli typu furgon, rekomendujemy 3-osobowego Opla Vivaro z najlepszym wyposażeniem w standardzie.

Auto jest wyposażone w klimatyzację, centralny zamek oraz system wspomagania kierownicy. Zapewnia najwyższy komfort jazdy, dodatkowo jest wyposażony w niezawodny silnik.

Oferta dla firm transportowych w Małopolsce

Oferujemy również na wynajem samochody dostawcze marki Peugeot. Przestrzeń ładunkowa z pokryciem wykonanym plandeki, umożliwia przewożenie 8 europalet. Większość samochodów dostawczych w naszej wypożyczalni jest wyposażona w:

  • radio samochodowe, klimatyzację,
  • elektryczne zamki i szyby,
  • ABS, wspomaganie kierownicy.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni