Wypożyczalnia busów Kraków

Wypożyczalnia busów Kraków

Zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni busów w Krakowie. W Carnet prowadzimy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Nasza flota liczy ponad 600 samochodów. Wszystkie auta mają wykupione obowiązkowe ubezpieczenie i są na bieżąco serwisowane u najlepszych mechaników.

Oferta wynajmu busa w Krakowie została przygotowana dla przedsiębiorstw transportowych oraz klientów indywidualnych. Na terenie Krakowa prowadzimy również wynajem vanów w korzystnych cenach. Wypożyczalnia Carnet ma zasięg ogólnopolski – z naszych oddziałów można skorzystać na terenie całego kraju. Rekomendujemy rezerwacje i płatność za pośrednictwem formularza internetowego.

Wypożyczalnia busów Kraków

Korzyści w Carnet

Promocja online zapewnia większy wybór modeli i niższą cenę za wynajem. Na terenie Krakowa świadczymy również usługi z zakresu wynajmu busa z kierowcą. W wypożyczalni Carnet skorzystasz z oferty:

  • wynajmu busa 6-osobowego,
  • wynajmu busa 7-osobowego,
  • wynajmu busa 8-osobowego.

Kompleksowa oferta w atrakcyjnych cenach

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej promocji! Oferta weekendowa gwarantuje dłuższy czas użytkowania bez dodatkowych opłat.

Nasi klienci mogą odebrać samochód już w piątkowe popołudnie i zwrócić auto dopiero w poniedziałek rano! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem busa w Krakowie!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni