Wynajem samochodu z kierowcą Kraków

Wynajem samochodu z kierowcą Kraków

Szukasz najlepszej oferty na wynajem samochodu z kierowcą w Krakowie? Zapoznaj się z już dziś z ofertą wypożyczalni Carnet! Zapewniamy profesjonalne doradztwo dla naszych klientów, korzystną cenę za wynajem i największy wybór spośród floty samochodowej. Dysponujemy samochodami osobowymi oraz dostawczymi, w tym autami luksusowymi, busami i vanami.

Rekomendujemy rezerwację i płatność za pośrednictwem formularza internetowego. Klientom online zapewniamy niższą cenę za wynajem oraz większy wybór samochodów. Na terenie Krakowa prowadzimy również wynajem busa z szoferem na czas przeprowadzek dla klientów indywidualnych.

Wynajem samochodu z kierowcą Kraków

Kompleksowe usługi

Kierowcy naszej wypożyczalni zapewniają najwyższy komfort podczas podróży. Zatrudniamy tylko doświadczonych profesjonalistów, który posługują się językiem angielskim.

Zapewniamy również kompleksowe usługi na uroczystościach okolicznościowych. Na terenie Krakowa prowadzimy wynajem aut z kierowcą w trakcie ślubów. Udostępnienie auta w trakcie sesji zdjęciowej.

Najlepsze modele i marki

W naszej flocie samochodowej znajdziesz najlepsze marki samochodowe i sprawdzone modele. Prowadzimy wynajem samochodów z kierowcą w Krakowie najpopularniejszych marek, m. in.:

  • Nissan, Opel, Toyota, Audi,
  • Suzuki, Peugeot, Volkswagen,
  • Ford, Skoda, Mazda, BMW.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni